Jak probíhá spolupráce?

Vaše výsledky a feedback je pro mě potvrzením toho, že moje práce má smysl.

Podívejte se na video

Pohled zvenčí nakopnul moje podnikání!

Výsledky přicházejí už velice brzy. Na svoje podnikání se začnete dívat úplně jinak, přestanete se bát sociálních sítí a začnete využívat jejich sílu a potenciál naplno.
Monika Kvapilováwww.monionair.cz

Položila jsem svým klientům otázku, co jim přinesla naše spolupráce.

Reference

Každý klient je jiný. A pro mě je důležité, abych pro každého našla takovou strategii, která přinese skutečné výsledky. 

Bára Janková
Kristýnko, moc ti děkuju, ve spoustě věcí jsi mi opravdu otevřela oči. Sociální sítě jsou pro mě moc důležité a jsem ráda, že na to teď nejsem sama.
Bára Jankováwww.taneczivota.cz
Kristý, jsem ze srdce ráda, že jsem tě na instagramu našla. A to docela brzy po tom, co jsem zaregistrovala svůj e-shop. Stihla jsem si na profil nasekat příspěvky bez ladu a skladu a docela jsem tápala kudy kam. Pod tvým vedením dostala stránka konečně styl a šmrnc. S tvojí pomocí jsem se na instagramu zorientovala a konečně pochopila o čem je "budovat značku".
Zuzka GoldschmidováInformatik

Zeptala jsem se svých klientů

Z čeho jste měli na sociálních sítích největší obavy?

Že mi to zabere strašně moc času, než se to všechno naučím a že to půjde strašně pomalu. Proto jsem se rozhodla, nechat si s tím rozjezdem od tebe pomoci 🙂 Přineslo mi to větší klid a vědomí toho, že se mám o koho opřít, ke komu jít o radu a že na to nejsem sama.
BáraKoučka
Ze začátku jsem se nechtěla svěřovat se svým soukromím, ale časem jsem pochopila, že jde jen o to, se k tomu šikovně postavit. Můžu tak s ostatními sdílet svůj život, ale přitom si uchovávat soukromí, jak potřebuji . Za mě je toto opravdu velký přínos, to že je ta spolupráce tak komplexní
ZuzkaVýroba šperků
Když jsem začala hledat experta, který mi přinese pohled zvenku na můj LinkedIn a Instagram profil, věděla jsem, že potřebuji někoho, kdo nejen rozumí marketingu, ale pomůže mi i s celkovou strategií pro mé sociální sítě. Spolupráce s tebou, Kristý, byla dobrou volbou. Děkuji ti.
MonikaPodcasterka
Úplně mě vždycky děsí nastavení kampaní, kterým vůbec nerozumím. Celé je to pro mě složité a nechce se mi do toho. Jednou jsem se o kampaně pokusila sama, utratila jsem spoustu peněz a přišlo z toho jen pár kleintů, kteří mi ani nepokryli náklady na kampaně.
SvětlanaPodnikatelka

Pomáhám expertům a podnikatelům napříč obory

Kristýna Juřenová kontakt

Máte zájem o spolupráci?

Napište mi

Kontakt

Máte zájem o spolupráci? Napište mi.

E-mail
kris.jurenova@gmail.com
Telefon
+420 774 982 941
Pure charter s.r.o.
IČ: 04527046, DIČ: CZ0 04527046
Vojtěšská 211/6, Praha 110 00